این دو نفر


این یک آگهی بازرگانی است!

چهارشنبه ۱۳۸٦/٥/۱٧

"این‌دونفر" معتقدند که باید به تولیدات داخلی احترام گذاشت و اگر کالایی در داخل ساخته می‌شود که قابل مقایسه با نوع خارجی‌اش است باید کالای تولید داخل را خرید و استفاده کرد. یکی از موفق‌ترین تولید کنندگان داخلی شرکت البسکو است که سال‌هاست در صنعت پوشاک کار می‌کند.

هر وقت از این فروشگاه خرید می‌کنم احساس غرور ملی پیدا می‌کنم!! خیلی برام جالبه که یک تولید کننده‌ی ایرانی اینقدر روند پیشرفت رو آهسته و پیوسته طی کنه. صد البته این به خاطر مدیریت هوشمند و شایسته‌ی این شرکته. زمستان گذشته "این‌دونفر" مسافرتی به مشهد داشتند و در این سفر از کارخانه‌ی البسکو هم بازدید کردند. کسی که قسمت‌های مختلف کارخونه رو معرفی می‌کرد یکی از معاونین کارخونه بود که شخصیتش برای "این‌دونفر" خیی جالب بود. 30 ساله به نظر می‌رسید اما با قاطعیت و البته نرمشی که فقط از یک مدیر کارآمد برمی‌آد. حتی اجازه نداد ما بریم توی بخش خیاطی، فقط از پشت شیشه نگاه کردیم. چون گفت که تمرکز خیاط‌هامون از بین می‌ره و ممکنه دچار اشتباه بشن! همین‌طور در تمام مدت، برخوردش با کارگرهایی که پارچه و لباس جابه‌جا می‌کردند بسیار احترام‌آمیز و دوستانه بود. در و دیوار کارخونه هم پر بود از جمله‌هایی در مورد دوستی و مهربانی و انرژی دادن در هنگام کار.

اگه به محصولات این شرکت توجه کرده باشید می‌بینید که لباس‌هایی بسیار ساده، با رنگ‌هایی بسیار زیبا و مدل‌های معقول و قابل استفاده داره. به این خاطر که در تولید لباس به سلیقه‌ی مشتری توجه می‌شه. به عنوان مثال، تولید کنندگان مانتو دو سه تا مدل بیش‌تر تولید نمی‌کنند، اگه مشتری بخواد، خوب بخره، اگه نخواد، بازم مجبوره بخره چون انتخاب دیگه‌ای وجود نداره و این یعنی توهین به سلیقه‌ی مشتری. ولی در شرکت البسکو، اگر مثلاً رنگی بیش‌تر مورد استقبال قرار بگیره سال بعد از اون رنگ لباس‌های بیش‌تری تولید می‌شه و این یعنی احترام به حقوق مشتری. به همین سادگی!!

این‌ها رو گفتم که بگم من هیچ نسبتی با هیچ‌کدوم از مدیران البسکو ندارم و هیچ پورسانتی هم دریافت نمی‌کنم اما اکیداً توصیه می‌کنم لباس‌هاتون رو از فروشگاه البسکو بخرید. از دیدن قیمت‌هاش شوکه نشید! این کاملاً منطقیه که جنس خوب قیمتش بالا باشه! در 90 درصد موارد دوام رنگ و حالت لباس، شما رو شگفت‌زده می‌کنه. کافیه یک بار امتحان کنید. من سال‌هاست از البسکو خرید می‌کنم و جالبه که هر بار می‌رم توی فروشگاه، چیدمانش تغییر کرده، مدل‌های موفق سال‌های گذشته همچنان هست و یک یا چند مدل جدید هم اضافه شده. خلاصه این که تا حالا دست خالی از فروشگاه بیرون نیومدم.

اگه مشهد می‌رید حتماً به فروشگاه مرکزی سر بزنید اگر نه شعبه‌ی تهران هم بد نیست.

شعبه‌ی مرکزی: مشهد، پنج‌راه سناباد.

شعبه‌ی تهران: خیابان فردوسی، خیابان تقوی، فروشگاه البسکو.

خرید خوبی داشته باشید.