این دو نفر


تشکر و عذرخواهی

چهارشنبه ۱۳۸٦/٥/٢٤

1- من از خواننده‌های "این‌دونفر"، بسیار تشکر می‌کنم که این‌قدر نوشته‌های ما رو با دقت می‌خونند و مهم‌تر این‌که بهش فکر هم می‌کنند. قبل از این‌که وب‌لاگ داشته باشم، اغلب واسه خودم یادداشت‌های کوتاه روی کاغذ می‌نوشتم. گاهی که به نظرم جالب می‌شد، می‌دادم فرنوش هم بخونه و نظرش رو بگه. همیشه برای نوشتن هر یادداشتم یه عالمه فکر می‌کردم (و می‌کنم) و به همین خاطر خیلی دوستشون دارم. راستش هر چند وقت یه بار هم می‌رم یادداشت‌های قدیمی‌ام رو می‌خونم و گاهی هم خودم رو تحسین می‌کنم!! همیشه دوست داشتم که یادداشت‌هام رو دیگران بخونند و نقدشون کنند. باور کنید از داشتن چنین موقعیتی در منزل‌گاه "این‌دونفر" آن‌قدر ذوق‌زده‌ام که همش دلم می‌خواد زود به زود این منزل‌گاه رو به روز کنم! مخصوصاً حالا که مطمئن شدم خواننده‌های اهل فکری مثل شما به این‌جا سر می‌زنند.

 

2- از دیدن انتقادهای شما خیلی خوش‌حال می‌شم و اون‌ها رو نشونه‌ی اهمیت داشتن "این‌دونفر" برای شما می‌دونم. باز هم انتقاد کنید و به قول یکی از وب‌لاگ‌نویس‌ها، قول بدید که با نظراتم مخالف باشید!! در ضمن، "این‌دونفر" تصمیم دارند دستی به سر و روی این‌جا بکشند. دقت که می‌کنم می‌بینم با اون همه علاقه‌ای که من به عکاسی دارم، تا به حال حتی یه دونه عکس هم این‌جا نذاشتم!

 

3- از همه‌ی خواننده‌ها به خاطر به روز کردن‌های پشت سر هم در چند روز گذشته عذرخواهی می‌کنم. از این به بعد یادداشت‌هام رو کنترل‌شده و هر دو روز یک‌بار در این‌جا می‌ذارم.

 

4- شایسته است باز هم از شما تشکر و عذرخواهی کنم.