لذت‌های دنیوی

توی تعطیلات آخر هفته، خواستم خودمو تحویل بگیرم، واسه خودم یه قورمه سبزی درست کردم که یه وجب روغن روش بود! جای همه‌تون خالی، خیلی خوشمزه شد. با فردا، می شه پنج روز که من دارم هر روز قورمه سبزی می‌خورم و هر بار هم با لذت بیش‌تر. انگار که هر روز از این قورمه سبزی توی یخچال می‌گذره، هی بیش‌تر جا می‌افته و هی خوشمزه‌تر می‌شه! امروز ظهر توی راهروی محل کارم بوی خورشت قیمه می‌اومد. الانم رفتم توی آبدارخونه که یه سیب بشورم و بخورم که دیدم اون‌جا بوی شوید تازه‌ی خوردشده میاد، انگار که مامان داشته باشه همین امشب واسه شام سبزی پلو درست کنه. خیلی ترحم‌برانگیزه اما واقعیت اینه که همین اتفاق‌های کوچیک، حالا همه‌ی خوشحالی من هستند، توی این روزهای دوری و تنهایی که نوازش و بغل یه آدمایی رو کم دارم. باز خدا رو شکر که من متولد ماه دی هستم و عاشق غذا و خوراکی، وگرنه اگر همین دلخوشی رو هم نداشتم تحمل این جدایی چطور برام ممکن بود؟

 

/ 5 نظر / 26 بازدید
Maryam

ma ham emrooz bara ye haftamoon khoresht karaf doros kardim:)

ebii

اتفاقا من هم قورمه سبزی خیلی دوست دارم.

امین

مهم لذت بردن است که این روزها واقعا سخته چون کمتر چیزی گیر میاد که آدم از آن لذت ببره و زیاد فرقی نداره از چی داری لذت می بری گاهی ممکنه از دیدن چیزی که همیشه هست و هواست بهش نیست هم بسیار لذت ببری مثل وقتی من بعد از یک ماه که سر یه سکوی دریایی بودم به خونه بر می گشتم با دیدن خشکی بسیار شاد شدم و لذت بردم ولی تا قبل از حتی فکرش را هم نمی کردم یه روزی این اتفاق بیفتد

ebii

من توصیه میکنم دراسرع وقت ممکن اولا به وطن برگرد .دوما خودت را ازتنهایی نجات بده.چون انسان درکنار اقوام ودوستان وباتشکیل خانواده اززندگی خودبیشتر لذت میبرد.

قاسم

گویا در هیچ چیز خوب نیستی گویا حتی در لذت بردن از لذتهای دنیوی :D